Nasıl Çalışır?

Her gün dünyanın sana sunabileceğinin en iyisini hayatına almayı Moment ile öğren.

Biz sana bilinçaltı tekniğinden faydalanarak hazırladığımız meditasyonlarımız ile kendini keşfetmen, gücünü görmen, sınırlarını aşman ve potansiyeline ulaşman için rehberlik ediyoruz.

Başlangıç’ta “Senin İçin” meditasyonu ile ilk adımını at. Kullandığımız teknikleri ücretsiz dinle. “Moment’i Keşfet” bölümünde hep duyduğun fakat belki uygulamakta zorlandığın “Anda kalmayı”, “Akışa güvenmeyi” ve “Motive olmayı” kolaylıkla deneyimle! Bu meditasyonlardan keyif aldıysan, senin için Moment’e üye olma zamanı!

Moment’e üye ol ve her biri meditasyon uzmanı Sanem Özcan tarafından canlı kayıt esnasında bir metne bağlı kalmadan özenle oluşturulmuş eşsiz ve etkili meditasyonlara sahip ol.

En yüksek potansiyelini gerçekleştirmek üzere çıktığın bu yola “Temel 1”, “Temel 2” ve “Temel 3” meditasyonları ile başla. Önce kendinle barış, kendini sev, geçmişten gelen yüklerini bırak ve iç huzura kavuş. “Sağlık”, “İlişkiler”, “Bolluk Bereket” gibi hazırladığımız diğer kategoriler ile bu yolculuğunda her adımında senin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu seriler ile günlük hayatını kolaylaştır, sağlığına yaşam enerjini yükselterek katkıda bulun, ilişkilerini iyileştir, bolluk bereketini arttır. Her ay artan içeriklerimiz ile hayatta hakkettiğin mutluluğun içine gir!